Tam gdzie nie ma fal, nie ma nic

Tam gdzie nie ma fal, nie ma nic

Mam ma imię Ola, „La Ola” po hiszpańsku to fala. Imię trafione w punkt, gdyż jestem falą. Czym wiec w tej sytuacji jest dla mnie bycie na fali? To życie - szalone, nieprzewidywalne i zmienne, ale przez to tak ekscytujące i piękne. Każdy zachód słońca, każdy poznany człowiek, każda nowa rzecz, której się uczę to jak przypływ niosący radość i szczęście. Wiadomo, że po każdym przypływie przychodzi odpływ i często zabiera to co dobre i tego się boimy, jednak ta zmienność i falowanie życia jest w nim najpiękniejsze, każdego dnia czeka nas coś nowego i ekscytującego, mamy czym żyć - tam gdzie nie ma fal, nie ma nic.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”