Świat wewnątrz

Świat wewnątrz

Dla mnie bycie na fali to stan, dzięki któremu mogę dostrzegać piękno w prostocie i małych rzeczach. W zachodzie słońca. W basowych pomrukach oceanu. W kłujących płucach, kiedy siedzę długo pod wodą. Bycie na fali nadaje wszystkiemu warstwę magii - do szczęścia nie potrzeba niczego więcej.

Być na fali, to adaptowanie się do warunków i utrzymywanie stałego poziom zadowolenia od nich niezależnego. To próba osiągnięcia sporej równowagi wewnątrz, którą ciężko jest zaburzyć. Niezależnie od tego, ile czasu potrzeba aby spod fali wynurzyć się na powierzchnię.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”