Świadome życie

Świadome życie

Byłem zabezpieczyć deski. Wyciągnąłem na chwile tę swoją 7.0kę. Położyłem na niej twarz. Ten wspaniały zapach wosku oraz lekki jego dotyk dający opór memu policzkowi. Wyprostowałem się. Zacząłem padlować. Na kilka chwil byłem znów w wodzie i łapałem fale. Po chwili powróciłem z podróży miłych mi wspomnień i przytuliłem ją życząc jej dobrej nocy.
Powędrowałem w stronę snów o kolejnych falach.

Być na fali to żyć. Wszystkie nasze przygody to przenośnia do tego co dzieje się na wodzie i wszystko co dzieje się na wodzie jest przenośnią do życia.
Im większa świadomość żywiołu, uważna obserwacja, wyczucie momentu, zdecydowanie, tym coraz lepszymi stajemy się surferami. Czy to w wodzie, czy na lądzie.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”