Surfując po prądach życia: Nowa perspektywa na bycie na fali.

Surfując po prądach życia: Nowa perspektywa na bycie na fali.

"Być na fali" to dla mnie nie tylko pływanie z prądem, ale przede wszystkim odwaga do tworzenia własnych prądów. To jak surfowanie na wielkiej fali - balansowanie między wyzwaniami a możliwościami, pomiędzy ryzykiem a pasją. To uczucie, kiedy stajesz się jednością z momentem, w pełni zaangażowany, w pełni żywy. Nie chodzi tylko o podążanie za trendami, ale o to, by samemu je kreować. To bycie na czele, ale także umiejętność cieszenia się chwilą. W końcu, to wciąż podróż, której celem jest nie tyle miejsce docelowe, ile sama jazda.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”