Surfing Zen – to stan umysłu

Surfing Zen – to stan umysłu

Dla mnie kwintesencją bycia na fali jest to, że… możesz z niej spaść! A co gdyby wpłynąć w falę? To jest propozycja mojego wielkiego idola i osoby, którą wyznaczyłam jako największą inspirację na kolejny rok w moim życiu - Gerrego Lopeza. Dlaczego? Jego historia jest niesamowita! Jako pierwszy zaczął wpływać w fale, jak w ogromne tunele wodne. Nazwał je Pipeline’ami Był przy tym zaawansowanym joginem i medytował. Na zdjęciach i nagraniach widać, jak będąc niemalże w oku cyklonu, atakowany przez żywioł ze wszystkich stron - zachowuje buddyjski spokój - jest ‘in the zone’ - bezpieczny zarówno w ciele, jak i w umyśle. Gerry pokazuje też, że czerpiąc z filozofii Wschodu, można też szukać fal, zabiegać o nie, stawać oko w oko z życiem by płynąć na jego fali. I odnaleźć w tym spokój.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”