Surfing w chmurach

Surfing w chmurach

Dzień dobry, dla mnie bycie na fali to osiąganie wysokości przelotowej przez samolot. Kiedy samolot osiąga swoją najbardziej optymalna wysokość musi pokonać różne warstwy chmur, a ten proces zawsze działał na moją wyobraźnie w ten sposób, ze czułam się na niebie tak jakbym surfowała. Nazywałam to zawsze moim podniebnym surfingiem. Chmury kojarzyły mi się z falami, a niebo z oceanem, pełnym zagadek. Szybkość z jaka samolot leciał i wiatr dodatkowo wzmacniały moje wyobrażenie o złapaniu fali. Zamykałam oczy i wyobrażałam sobie Portugalię i mnie na Waszym campie, na który nigdy nie mogę się zdobyć. Kiedy samolot osiąga wysokość przelotowa następuje głucha cisza. Brak chmur tylko wiatr. To tak jakby ocean był spokojny i czekam na fale, która ponownie pojawia się na horyzoncie kiedy następuje schodzenie do lotniska docelowego. Piękne szybowanie i piękne bycie na fali. Jestem dyspozytorem lotniczym. To mój sposób łapania fali, kiedy daleko do urlopu.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”