Surfing on the wave of data and information under the bright sky and sun

Surfing on the wave of data and information under the bright sky and sun

Obrazy wygenerowane przy użyciu AI Midjourney są wyrazem dynamicznego świata informacji, w którym pływamy i zanurzamy się - jak pośród morskich fal. Zalew danych przestaje być zagrożeniem, staje się szansą, dzięki której łapiemy fale - komputer zamienia się w deskę - na nim - możemy surfować z każdego zakątka świata, zwracając się w stronę potrzeb naszego ciała - życia bliżej natury, oceanu i słońca. Bohaterowie serii obrazów w pełni wykorzystują możliwości jakie dają AI, podróże i praca zdalna; z powodzeniem łączą świat natury ze światem technologii, dobrze się przy tym bawiąc i realizując sny.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”