Sukces

Bycie "na fali" oznacza dla mnie znalezienie się w miejscu, w którym duma łączy się z ekscytacją i poczuciem spełnienia, tak jak w momencie złapania fali przez surfera. Wrzuciłam moje zdjęcie ze zdanym certyfikatem z angielskiego, bo to było moje znalezienie się na fali!

Biorę w ręce deskę - podejmuję wyzwanie
Wchodzę do wody - rozpoczynam przygotowania
Płynę - pracuję, staram się, nieraz wymaga to ogromnego wysiłku
Widzę potencjalną falę - wskakuję w realizację mojego celu na poważnie
Jestem na fali - ROBIĘ TO!
Najwspanialsze uczucie to być na takiej fali spełnienia!

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”