Sukces to kwestia czasu

Sukces to kwestia czasu

„Być na fali” to moment, w którym uświadamiasz sobie… że nie ma szans, abyś NIE osiągnął swoich marzeń! Że sukces to kwestia czasu! Na początku mamy marzenie i całymi siłami dzień po dniu wiosłujemy w jego kierunku, mimo braku wiatru. Ale gdy krok po kroku będziemy konsekwentnie przybliżać się do naszej wizji i nabierzemy wiary w siebie… to z czasem wiatr się wzbierze, a my wskoczymy na falę! Wtedy nikt i nic nas już nie zatrzyma.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”