Stan pełnego zanurzenia się w życiu

Stan pełnego zanurzenia się w życiu

Być na fali to dla mnie stan pełnego zanurzenia się w życiu, wypełnionego pasją i energią. To niepohamowane, szczere i czyste szczęście. To jak surfując na fali, podążać z determinacją, wykorzystując moment, by osiągnąć sukces. To dostrzeganie tego co piękne w życiu. To harmonia z otaczającym światem i dynamiczne odczuwanie chwil. To tworzenie swoich ścieżek. To akceptowanie wyzwań. To także wyczucie momentu, by podejmować decyzje w odpowiednim czasie, podobnie jak surfer wybiera idealny moment do złapania fali.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”