Spokój

Czym jest dla mnie „Bycie na fali”? To ciągłe poszukiwanie spokoju, znajdowanie się w stanie umysłu, w którym twórczość płynie naturalnie i swobodnie, a myśli, pomysły i działania harmonijnie ze sobą współgrają. Jest to moment, gdy jako artysta odczuwam silne połączenie z własną intuicją i twórczym impulsem, co pozwala mi wydobyć na światło dzienne moje najlepsze prace.

To doświadczenie, w którym jestem całkowicie pochłonięty swoją pracą. Myśli płyną, a bariera między koncepcją a wykonaniem staje się niemal niewidoczna. To jest ten moment, w którym nie muszę się zbytnio zastanawiać nad każdym detalem czy decyzją, ponieważ twórcze rozwiązania wydają się pojawiać same. Płynę razem z falą w zgodzie z własnym wewnętrznym rytmem, co pozwala osiągnąć maksymalną produktywność i kreatywność.
Spokój jest tutaj kluczem do sukcesu. Dlatego jako artysta powinienem być w stanie zrelaksować się, zaakceptować ewentualne trudności i po prostu zaufać swojej intuicji oraz umiejętnościom.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”