Spokój w centrum wzburzonego morza

Spokój w centrum wzburzonego morza

Być na fali, to znaleźć spokój w sobie, kiedy naokoło szaleją fale i wzburzone morze. To kiedy Wyczekasz moment, wykonasz wysiłek, pokonasz swoje strachy, przeszkody... stajesz na własnych nogach i wiesz, że okoliczności cię poniosą. Że jesteś już w takim miejscu, gdzie spokój i skupienie pomogą ci pomknąć do twojego celu. To spokój, że wiesz co robisz, jesteś skupiony, że w tym chaosie dasz sobie radę, bo jesteś na górze.. Nie walczysz, ale pewnie stoisz, dostosowując się do okoliczności, ale nie tracąc z oczu upatrzonego celu.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”