Spełnianie marzeń, czekałam 35 lat

Spełnianie marzeń, czekałam 35 lat

Teraz, w wieku 35 lat, jestem na fali. Dlaczego? Bo w końcu spełniam marzenia. Spędziłam 10 lat za granicą, ciągle się dorabiałam się ale miałam wrażenie, że czas ucieka mi przez palce. Przez większość czasu, głownie ze względu na brak znajomości lokalnego języka, byłam wyłączona z większości aktywności. W moim miejscu zamieszkania też niewiele się działo. Postanowiłam! Kierunek: Polska! I gdy wszyscy pukali się w głowę, ja w końcu czuję, że żyję. Nadrabiam stracony czas: kupiłam rower i zwiedzam świat na dwóch kółkach, chodzę na zajęcia z salsy i bachaty, zapisałam się na kurs szycia, uczestniczę w warsztatach renowacji mebli, skończyłam kurs Mindfullness, a także uczę się języka portugalskiego i w wieku 35 lat uczę się pływać! Czuję, że jestem na fali i to mój czas. I idę po więcej! Skoro pływanie to czemu kolejnym krokiem nie miałoby być surfowanie? A skoro portugalski to czemu nie surfowanie w Portugalii? Idealne połączenie! Mam kolejne marzenie, kocham życie i idę po więcej!

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”