Slacklife

Slacklife

"Być na fali" to unosić się kilka metrów nad ziemią, a właściwie nad poziomem morza. Dryfować ponad stan kiedy wszystko się układa. A zadziewa się to jedynie dzięki kryzysom, zwątpieniom i porażkom, na których to rozwijamy prędkość. Każda fala kiedyś rozbija się o brzeg. To sunąc w dół możemy poczuć, że żyjemy, że jedyną stałą w życiu jest zmiana, że życie jest ulotne, a sytuacje efemeryczne. Dzięki zjazdom możemy nabrać wiatru w żagle, a niekiedy i piany w usta, a żeby potem zaatakować ze zdwojoną siłą. Wyłapywać luzy i spadki na własną korzyść. Rozochocić się, nabrać pędu i swobody, by zdobyć morski Mont Everest.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”