Sky is the limit

Sky is the limit

Dla mnie "być na fali" oznacza, że każdy dzień powinien być dla nas wyzwaniem. Nie powinniśmy zamykać się w schematach. Powinniśmy być otwarci na nowe możliwości ponieważ nic nie powinno nas ograniczać. Jak to się mówi "sky is the limit" więc nie należy myśleć o tym co było tylko myśleć o tym co będzie i cieszyć się chwilą. Ja właśnie tak robię. Codziennie ćwiczę i stawiam sobie cele które jestem w stanie zrealizować. Próbując nowe rzeczy rozwijamy się. Jak byłem dzieckiem ktoś kiedyś mi powiedział, że jestem dobry we wszystkim ale nigdy nie będę w czymś najlepszy. Kiedyś to przyjąłem za obrazę a teraz myślę, że to jest to co w sobie najbardziej lubię. Mogę próbować różne rzeczy i będą mi one sprawiać przyjemność bo będę w nich coraz lepszy i lepszy.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”