SKATE AND CREATE

SKATE AND CREATE

Na fali czuje się wtedy, gdy jeżdżę na deskorolce. Moja pasja trwa już 17 lat i dalej mnie ciągnie i rozwija. Jestem aktywnym zawodnikiem jak i po prostu jeżdżę dla zajawy i nagrywek na street lub skateparku. Zawsze dążę do zrobienia triku nawet jak nie wychodzi parę godzin, uwielbiam nagrywać klipy i podróżować po nowych miejscach. Surfing zawsze będzie mi bliski, ponieważ deskorolka właśnie z tego sportu się wywodzi. Rok temu zrobiłem kurs instruktora, sędziego i w wolnych chwilach uczę dzieci jeździć na desce, mam z nimi bardzo dobry kontakt. Wiem jak do nich podjeść i odpowiednio zmotywować. Deska to pasja, którą chce inspirować młodych i ambitnych ludzi. Moje filmiki można obejrzeć na YouTube czy Instagram.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”