Skala skalnych fal

Skala skalnych fal

"Być na fali" to paradoksalnie i abstrakcyjnie być jak skała. Stać niezłomnie kiedy tsunami próbuje cię zmyć, a podmuchy biczują. Pomimo licznych erozji; bycia spłukanym i wystawionym do wiatru pozostać sobą i zawsze czuć się pewnie, w zgodzie ze swoimi ideałami. Mieć przekonanie, że zmierza się w dobrym kierunku, pomimo tego, że być może w danej chwili znajdujemy się w niekorzystnym miejscu. Tworzyć okazję, a nie biernie wyczekiwać nadejścia pomyślnego prądu. Niezależnie od pływów i pogody znajdować w sobie przypływy optymizmu i determinacji. Wyglądać za horyzont, nigdy się nie poddawać i dmuchać we własne żagle na osobistym morzu możliwości.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”