SINUSOIDA

SINUSOIDA

Raz na wozie raz pod wozem. Tak samo z falą. Raz na peaku raz na dnie. Takie jest życie. Dla mnie być na fali nie oznacza bycia cały czas na szczycie, a radzenie sobie w każdej sytuacji. Niezależnie od tego w którym punkcie życiowej sinusoidy (fali przecież) się znajduję i czego by ta życiowa fala nie przyniosła. Obcowanie z wodą (surfing konkretnie) nauczył mnie pokory, dystansu i wdzięczności, które z powodzeniem przekładam na życie. Dzięki temu czuję się lepsza. Nie lepsza od innych.
Lepsza od siebie samej sprzed włożenia pierwszy raz pianki.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”