Ruszając w nieznane

Ruszając w nieznane

„Bycie na fali” - dla mnie to trochę metafora życia - to ciągła podróż, podążanie za szczęściem, a bardziej jego poszukiwaniem. Tak jak i w surfingu, tak i w codziennym życiu przemieszczamy się między kolejnymi lokalizacjami, podróżujemy, żeby odnaleźć nasz wymarzony sweet spot - naszą „falę” i na niej popłynąć. Dla jednych falą będzie rodzinny dom, dla innych kolejna daleka podróż. Nie zawsze jest kolorowo, potrzeba wiele trudu i przede wszystkim odwagi, żeby doświadczyć najpiękniejszych doznań. Dla mnie tak jak w poniższym cytacie z mojej filmowej pracy... ruszam w poszukiwaniu kolejnej fali. „Czego tak naprawdę szukam w podróżach, w innych kulturach? A może bardziej trafne byłoby - co tam odnajduję? Co motywuje mnie do tego, by wsiąść do samolotu, na statek, czy jakikolwiek inny środek transportu i udać się na drugi koniec świata?”

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”