Równowaga na Desce Życia

Równowaga na Desce Życia

W codziennym życiu próbuję tworzyć harmonię, by osiągnąć wewnętrzną równowagę, dokładnie tak, jak wtedy gdy stoisz na desce, unoszony przez fale, gdy cała uwaga skupia się na chwili obecnej. Wszelkie troski i zmartwienia zostają na brzegu, a ty przenosisz się do innego świata, gdzie liczysz się tylko Ty, dźwięk fal, zapach morskiej bryzy, uczucie wolności, unoszenia się na wodzie i łączenia się z siłami natury, które Cię prowadzą. Do tej pory prowadził mnie zawsze wiatr w żaglu, a marzeniem jest poczuć moment, w którym jestem tylko ja, deska i fala. Choć te chwile "bycia na fali" są ulotne, pozostawiają trwałe wrażenie. To doświadczenie jest głęboko osobiste i może stanowić źródło inspiracji oraz odrodzenia, przypominając nam, jak ważne jest łączenie się z naturą i odnalezienie równowagi w szybkim tempie życia.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”