Rodzice Na fali tworzenia

Rodzice Na fali tworzenia

Nasza rodzina to jak wyjątkowa mozaika, która nieustannie kształtuje się na powierzchni nieokiełznanych fal życia. W naszym składzie znajdują się ja, mój niezawodny mąż i dwójka naszych dzieci, pełnych energii i pasji – chłopiec i dziewczynka. Razem jesteśmy jak kawałki szlachetnych kamieni, które wspólnie układają się w przepiękną kompozycję. Nasza rodzina to dzieło sztuki w ruchu, nieustannie kształtowane przez nieokiełznane fale inspiracji.

Kiedy jesteśmy na fali, to każdy z nas staje się morskim wojownikiem gotowym na wyzwanie. Nasza energia jest potężna jak oceaniczna fala, unosząc nas do nowych wysokości. To wtedy nasza rodzina staje się żywym, pulsującym dziełem sztuki. Nasza twórcza moc jest niepohamowana, tworząc coraz bardziej fascynujące wzory w tej mozaice życia. Gdy patrzę na moje ukojone dzieci, widzę w nich szlachetne klejnoty, które podkreślają piękno tego dzieła.
Jesteśmy Matką i Ojcem na fali tworzenia, prowadząc nasze dzieci w niezwykłą podróż życia. To w tej dynamicznej mozaice odnajdujemy nasze prawdziwe powołanie i pasję, a fala życia niesie nas z determinacją i zapałem ku nowym, wyjątkowym przeżyciom.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”