Robić, co podpowiada instynkt

Robić, co podpowiada instynkt

Dni mijają jeden za drugim, zmienia się tylko pogoda za oknem. Wszystkie poranki są do siebie podobne, natłok obowiązków nie daje czasu na postój, na oddech, nie pozwala na marzenia. Czasem jednak instynkt bierze górę i czuję, że to czas. Potrzebuję przerwy, zmiany, wolności. Pakuję plecak i ruszam. Zapewniam, to tylko brzmi banalnie, bo kiedy wyrwiemy się z bluzki zapiętej pod szyję i butów na szpilkach, czas staje się nieprzewidywalny. Płynę wtedy z tym, co przynosi, chłonę łapczywie każdą sekundę, dotykam, smakuję, patrzę. Jestem na fali własnego życia. Na tej najwyższej.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”