Rise and shine

Rise and shine

Fale to forma, to kształt, to zmiany, nie do końca przewidywalne zmiany. Fale to też nadzieja, że nadejdzie ta idealna fala. Lecz to także strach, przed nieznanym, przed czymś czasem przytłaczającym. Fale są potęgą. Dlatego być na fali znaczy dla mnie być tu i teraz i czerpać z tego, co jest ile się da. To radość z płynięcia z nią, ekscytacja z odkrywania, przekraczanie własnych granic, badanie swoich limitów. To tak, jakby się było wschodzącym słońcem, wstajesz i błyszczysz, najpiękniej jak możesz. Czasem przyjdzie chmura, która Cię zasłoni, jak będąc na fali po prostu z niej spadniesz, bądź przykryje Cię inna, większa. Wtedy znowu trzeba wstać i błyszczeć. Rise and shine.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”