Razem możemy wznieść się ponad fale

Razem możemy wznieść się ponad fale

Fale koją, fale inspirują, fale są i ich nie ma, fale zaskakują, fale są niekiełznane, fal nie możemy przewidzieć, z falą dobrze iść, na fali dobrze jest być. Każda forma fali, jakiej doznajemy jest częścią nas samych. Natura jest częścią nas. Każda forma fali jest inspiracją, niezależnie z czym jest związana, skąd pochodzi i jak ją odbieramy czy tworzymy. Jesteśmy kreacją natury i wraz z rytmem natury powinniśmy iść, inspirując się nawzajem i unosząc się na jednej fali.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”