Radość z życia

Radość z życia

Bycie na fali oznacza dla mnie świadome czerpanie radości ze swojego życia i korzystanie z niego najlepiej jak się potrafi. Tak jak na desce, skupiasz swoją uwagę oraz energię na sobie i oceanie, odnajdujesz okazję - potem spoglądasz przed siebie, strasz się utrzymać i wykorzystać sytuacje w najlepszy sposób. Przeżywasz uniesienie, czujesz tę adrenalinę i masz ochotę na więcej. Podobnie w życiu przyciągasz pozytywną energię z otoczenia, która cię niesie - pozostali cię widzą jak odnajdujesz radość, którą zarażasz innych, inspirujesz i dodajesz im sił do walki z codziennością.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”