Radość z surfowania

Radość z surfowania

Dla mnie, sformułowanie "być na fali" oznacza uczucie pełnej harmonii z otaczającym światem. To jak moment, gdy stoję na desce do surfowania, czując energię i siłę fal. To uczucie zapewnia mi dawkę adrenaliny i radości. To nie tylko o umiejętnościach, ale też o intuicji i wyczuciu momentu, by złapać idealną falę. Takie chwile pozwalają oderwać się od codzienności i poczuć moc natury. "Być na fali”, to czerpać radość z surfowania i piękna portugalskiego wybrzeża. To byłby niezapomniany tydzień, pełen nowych przygód i niezapomnianych wrażeń.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”