Przygoda czai się w Kaukazie

Przygoda czai się w Kaukazie

Grubo po 40-tce zaczęłam jeździć konno, pozazdrościłam córce galopów w lesie. Po jedynie roku w siodle dałam się namówić na, szalona wówczas dla mnie, wyprawę konno w Wielkim Kaukazie. Gdyby nie zdjęcia i filmy, gdzie uwieczniłam zdobywanie m. in. 3-tysięczników sama bym sobie nie uwierzyła :) Zresztą sami zobaczcie mini próbkę tych emocji na moim video :)

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”