Przeżycie

Przeżycie

Fale - od kiedy byłam małą dziewczynką - stanowiły dla mnie alegorię wyzwań, jakie świat nam codziennie stawia. Wyzwań, które warto podjąć i pokonać, aby dowiedzieć się tego "Kim jesteś".

Bycie na fali to właśnie ten moment w życiu, kiedy jesteś sam na sam ze sobą - świadoma swoich mocnych i słabych stron. To daje ci siłę, pewność siebie i radość, która płynie z tego, że jesteś sobą - szczera i pełna akceptacji wobec siebie i otoczenia. To moment, w którym każda podjęta decyzja jest poprawna - bo cokolwiek stanie się potem jest już tylko kolejnym doświadczeniem, które zabierasz ze sobą na zawsze.

Każda fala jest inna, unikalna, zmienna, nieprzewidywalna - tak jak każdy nadchodzący dzień.
Każda "złapana" fala to o jeden krok bliżej do "przeżycia siebie".

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”