Przepływ

Przepływ

Osobiście czuję, że BYĆ NA FALI, to być w przepływie życia, poruszać się z zaufaniem, radością i otwartym sercem zgodnie z jego nurtem.

To być w ciągłym ruchu. Działać we właściwym momencie. Wykorzystywać nadarzające się okazje i podejmować wyzwania z nimi związane, takie, jak ten konkurs 😊

To jednocześnie inwestowanie w siebie, swój rozwój, talenty i pasje.
W moim przypadku, poza pracą zawodową, taką pasją okazała się praktyka hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui, którym dzielę się z przyjaciółmi i rodziną.
W pewnym momencie mojego życia przyszło do mnie hobby, w postaci starożytnego masażu, którego filozofia i technika ma wiele wspólnego z archetypem żywiołu wody i falą.
Polinezyjska filozofia, na której opiera się masaż, przywiązuje bardzo dużą wagę do koncepcji "Nalu", co w języku hawajskim znaczy "wzbudzać fale".

Uważam, że być na fali to także obejmować wszystkie dobre rzeczy, które przychodzą do nas, podczas gdy my idziemy do przodu bez wysiłku.
To mieć pogodne widoki na przyszłość, szanse i całe mnóstwo lekkości.
To być dostrojonym do rozwijającego się procesu życia.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”