Pra(S)?(C)ować na fali

Pra(S)?(C)ować na fali

"Bycie na fali" to jak tańczenie na desce do prasowania podczas trzęsienia ziemi – trzeba zachować równowagę, unikać upadków i modlić się, żeby pranie się nie wywróciło. To stan, w którym życie podaje ci limonki, a ty nie tylko robisz z nich lemoniadę, ale też otwierasz strefę relaksu na plaży. To także chwile, kiedy jadę pociągiem z Kielc nad Bałtyk tylko na JEDEN dzień, żeby złapać taki wschód słońca jak na filmie.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”