Pozytywne myślenie czyni magię

Pozytywne myślenie czyni magię

Bycie na fali to pojechać z pozytywnym nastawieniem pod stadion - bez biletu (bo 15tys. miejsc wyprzedało się w 17sek) i dostać od jednego z kibiców (pozdrawiam dobrego Pana z Lublina) bilet na żużel Finał Motor Lublin - Sparta Wrocław zupełnie za darmo! 😍 Na dowód video: meksykańska fala kibiców i zdjęcie: nasze mordeczki całe w żużlu 🤪

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”