Pozwolić sobie poczuć smak życia

Pozwolić sobie poczuć smak życia

Nie sztuka - płynąć z prądem codziennych obowiązków. Naprawdę zdobywasz fali, kiedy łapiesz się na myśli: "akurat dla takich chwili warto żyć". Czy to poranne ćwiczenia na plaży Chorwacji, czy podziwianie morskich zachodów słońca, czy zdobycie Tatrzańskich szczytów, czy po prostu pokazujesz małemu pieskowi Bałtycki Hel. Kiedy pozwalasz sobie być we właściwym miejscu, dopiero wtedy odczuwasz smak życia, a znaczy - jesteś na fali.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”