Pokora

Surfing - najtrudniejszy sport "deskowy". Tutaj oprócz własnych słabości i braku odpowiednich umiejętności dochodzi najważniejszy, a zarazem najbardziej nieprzewidywalny element - fala. W każdy dzień, w każdym miejscu inna. Czasem warunek dopisze i uda się złapać większość, popłynąć kilka fajnych, długich zielonych. Pełnia szczęścia. Często jednak, warunek nie dopisuje, chęci są, więc człowiek jest mielony przez kilka godzin, nic nie złapie, a po wyjściu na plażę ma ochotę płakać. Mimo to nie poddaje się, wchodzi znowu i próbuje. Może ta właśnie niedostępność i nieoczywistość czyni ten sport takim pięknym? Być może. I właśnie te wzloty i upadki to jest bycie na fali.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”