Podróż w głąb inspiracji

Podróż w głąb inspiracji

Wyciągam plecak, chaotycznie pakuję rzeczy, wybiegam, lecę, wysiadam i wtedy wszystko się zaczyna. Staję, biorę głęboki oddech, otwieram oczy i z uśmiechem napawam się pięknem otoczenia wiedząc już, że będzie to wyjątkowa przygoda. Odkrywam nowe miejsca, rozpieszczam kubki smakowe, napawam się widokami i przychodzi on. Pomysł. Ba! Nie jeden, a mnóstwo! Pozwalam głowie odpocząć i wtedy zaczyna się w niej burza. Jestem na falach inspiracji. Inspiracji do działania, dalszego rozwoju, do wszystkiego. Wracam. Działam. Powtarzam.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”