PODRÓŻ NA FALI SZCZĘŚCIA!

PODRÓŻ NA FALI SZCZĘŚCIA!

Życie to przeżywanie, doświadczanie, zbieranie wspomnień!
♡ W tym roku po raz pierwszy wybrałam się w podróż solo do Barcelony, której skrót możecie zobaczyć w mojej pracy.
♡ Kilka dni solo = zawiązanie ok. 30 nowych znajomości, komunikacja w 5 językach, wspólne spędzanie czasu, ciepłe morze, wschody słońca na SUPie, zachody na katamaranie, festiwal muzyki reggaetonowej, taniec, śpiew, kosztowanie smaków lata, spontaniczność, wiatr we włosach... to znaczy dla mnie właśnie być na fali!
♡ Cieszyć się byciem tu i teraz, szaleć, uśmiechać się do ludzi i do samej siebie, tańczyć gdzie muzyka gra, pływać godzinami, łapać słońce w dłoni- wybierać szczęście i płynąć na tej desce całe życie.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”