Poczuj wolność!

Poczuj wolność!

Życie na fali to dla mnie nic innego jak przygoda, poczucie wolności i bliskości z naturą. To czas w którym mogę beztrosko rzucić deskę na wodę, złapać za wiosło i popłynąć przed siebie na szerokie wody jeziora ciesząc się z widoków, które mnie otaczają oraz z ciszy, która pozwala odpocząć od zgiełku miasta. We wszystkich moich przygodach na fali towarzyszy mi moją niezawodna niebieska KIA Sportage, która doskonale komponuje się z deską. Niech przygoda trwa!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”