Poczuj wolność – bądź na fali!

Poczuj wolność – bądź na fali!

Cześć :) Od zawsze marzyłam nauczyć się surfować i w tym roku postanowiłam przestać odkładać spełnienia marzeń na później. Pierwsze moje kroki w tym kierunku to nauka wakeboardingu i wtedy uświadomiłam sobie ze woda to mój żywioł. Na desce czuje się wolna, tak jak by nie istniało żadnych ograniczeń i wszystko zależy tylko ode mnie i moich decyzji . Być na fali - to być w harmonii ze sobą i światem, czuć niesamowitą sile i motywacje iść za swoimi marzeniami!

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”