Pływak na fali

Pływak na fali

Większość mojego życia spędziłam w wodzie, trenuje od 17 lat pływanie, tak długa przygoda z tym sportem oznacza tylko jedno, że po prostu to kocham. Niesamowity dla mnie jest ogrom doświadczeń, który cały czas mogę zdobywać. Nie wszyscy wiedzą, że pływać na fali można nie tylko w morzu czy ocenie. Podczas zawodów pływackich sprytni pływacy potrafią popłynąć na fali zawodnika płynącego obok a złapana dodatkowa prędkość pozwala im łatwiej go wyprzedzić. Sformułowanie ,,być na fali" dla mnie oznacza właśnie ten stan, kiedy uda mi się złapać i popłynąć na fali innego zawodnika. ,,Być na fali" to po prostu fantastyczne uczucie pchającej mnie wody. Oczywiście w długiej karierze pływaka może to być dwuznaczne, podczas zawodów być na fali dosłownie - czyli wykorzystać sytuację i wodę jak wyżej opisałam oraz w przenośni - czyli przygotować wspaniałą formę, poprawiać się ze startu na start i wygrywać kolejne trofea.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”