Płynę z Falą

Płynę z Falą

Jest człowiekiem dla którego „bycie na fali” ma kilka znaczeń. Kiedy mam wolne i wieje wiatr w tedy dosłownie wskakuje nań fale i wyłączam myślenie o świcie który mnie otacza. Liczy się tylko wiatr, morze i ja. Życie na fali to tez życie to bycie na bieżąco. W dzisiejszych czasach bardzo ciężko nadążyć za trendami tak damo jak ciężko jest dogonić i złapać fale na desce. Dlatego tak jak w sporcie tak damo w życiu potrzebny jest dobry balans.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”