Płynę na fali życia!

Płynę na fali życia!

Bycie na fali to dla mnie... flow, intuicja, pomoc którą otrzymujemy w idealnym momencie. Ludzi, których spotykamy, gdy jesteśmy w potrzebie.
Bieg zdarzeń, który sprzyja.
Często powtarzam sobie "Dzisiaj płynę na fali życia", co oznacza dla mnie... życie bez wysiłku. W zgodzie z naturą, ze sobą, z tym co mnie spotyka. Akceptacja i odpuszczanie. Na wiele rzeczy nie mamy wpływu, warto wtedy zaufać tej "fali".

Płynięcie to dla mnie metafora idealnego "flow". Życia zgodnie z jego naturalnym trybem, z którym podążają wszystkie żywe istoty - poza ludźmi.

A gdy odpuścimy kontrolę, mogą nas spotkać rzeczy niezwykłe... :) Będziemy tam gdzie mamy być, przeżyjemy to, co mamy przeżyć i spotkamy na swojej drodze właściwe osoby.

Z wygranego obozu ucieszę się niezmiernie, bo o surfingu myślę od dawna!

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”