Płyń przez życie!

Płyń przez życie!

W tym roku po raz pierwszy udało mi się stanąć na desce surfingowej. Płynąc na fali nie przejmowałem się niczym, a w dzisiejszym świecie nie tak trudno wpaść w rutynę nauki czy pracy. Kiedy wszyscy dookoła pędzą, a smartfon zalewa nas powiadomieniami odczuwam wrażenie, że jak nie pobiegnę tak jak inni to coś mnie ominie. Dla mnie być na fali jest umiejętnością poruszania w zmieniającym się świecie. Kiedy to odkryłem, zacząłem płynąć przez swoje życie!

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”