Ploom on the wave

Ploom on the wave

„Ploom on the wave” jest wizją kompletnej mnie 💧 Jestem trenerem pływania od lat, kocham wodę, ale sama trenerka to już mało 💁🏻‍♀️ Oprócz trenerstwa mam swoją markę odzieżową, która szyje ciuchy dla pływaków, kitesurferów , snowboardzistów itp. itd… Marka to „Ploom”. Więc tytuł to "Ja i moja cudowna odzież na fali" 🌊 Od jakiegoś czasu marzę po cichu o kursie kite i oczywiście mam zamiar to zrealizować, jednak zawsze ten czas przez palce ucieka. Zobaczyłam konkurs i mówię spróbuje, może to teraz albo nigdy 💪🏼 Pozdrawiam

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”