Pigułka szczęścia

Pigułka szczęścia

Bycie na prawdziwej fali to uczucie trudne do opisania. Szczęście jest taki wielkie, że ciało ma ochotę eksplodować. Jednak nie wybucha, bo za chwilę jest pod falą, gdzie musi wejść w stan Zen. Nasza przygoda z falami zaczęła się niedawno, ale pokochaliśmy surfing od pierwszego razu. To nie tylko wspaniała zabawa, ale przełamywanie swoich słabości i lęków, nauka cierpliwości i wytrwałości. Kiedy przychodzi ta wymarzona fala – wszystko inne przestaje się liczyć. Bycie na fali to jak pigułka szczęścia. Obyśmy mieszkali w takim miejscu, gdzie będziemy mogli ją zażywać codziennie.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”