Pierwsze razy są trudne

Pierwsze razy są trudne

Na zdjęciu, które przesyłam jestem z deską po mojej pierwszej w życiu lekcji surfingu. Moim marzeniem zawsze było spróbować pływać na desce i będąc na Maderze spełniłam to swoje małe marzenie. Nie obyło się bez przygód bo właśnie na tym zdjęciu jeszcze jest niewidoczny wielki siniak na pół twarzy, którego nabawiłam się podczas nauki dostając deską prosto w twarz. Pomimo tego następnego dnia wróciłam spróbować jeszcze raz, ponieważ nie można się poddawać.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”