Pianka musi wyschnąć

Pianka musi wyschnąć

Większość z nas pragnie być na fali🏄🏻 choć na krótką chwile, choć na momencik dla siebie lub innych, dla blichtu, dla sławy, dla podziwu, czasem zatracając w tym samego siebie, nasze wartości, poświęcając rodzinę, zdrowie czy miłość🧡, bo bycie na fali jest silniejsze, jak narkotyk, trudne do zdobycia ale niesie równocześnie przyjemność i wciąga w nałóg nas całych, a życie nie jest przecież sklepem z zabawkami 🛒i nie daje stałej przyjemności wybierania nowej zabawki🛍️, raz jesteśmy na fali raz jesteśmy pod falą i powinniśmy pamiętać, być świadomi, że po każdej próbie bycia na fali pianka musi wyschnąć najlepiej w słońcu, a my odpocząć na plaży🏖️to taki nasz czas kiedy możemy przemyśleć popełnione błędy i lepiej przygotować się na zdobycie kolejnej fali, bo nasze życie jest raz na fali 🏄‍♀️raz pod falą, a pomiędzy pianka musi wyschnąć z emocji🧡, radości😊, smutku🥹 by była gotowa na następną falę 🌊o której marzymy i na którą mamy siłę w kolejnym etapie naszego życia. Portugalia to kolejne marzenie na które już suszę piankę!!!🫶🏄‍♂️

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”