Our waves – czyli o byciu na wspólnych falach

Our waves – czyli o byciu na wspólnych falach

Our waves - czyli o byciu na wspólnych falach doświadczeń, przeżyć, relacji, odczuć, radości i smutku. Bycie na fali jest dla mnie stanem w którym jestem otoczona tym wszystkim co sama wybieram i co także wybiera mnie. Czuję się wtedy częścią czegoś większego, częścią czegoś pozytywnego i ekscytującego zarazem. Czuję się tak między innymi podczas festiwalów muzycznych, kiedy wszystkim co mnie otacza jest muzyka, przyjaźń, radość, taniec i nieme zrozumienie wszystkich dookoła. Każdy kto bierze udział w takim wydarzeniu ma swój własny powód dla którego jest właśnie tam, jednocześnie jednak, odnoszę wtedy wrażenie że nie istnieje wtedy coś takiego jak powód czy historia, jest tylko Tu i Teraz. My razem. Wy razem. Wspólne cudowne doświadczenie które sprawia że nie istnieje przeszłość czy przyszłość. Cieszymy się własnym życiem i tym że mamy okazję je dzielić z bliskimi osobami, że w tej konkretnej sekundzie nie jesteśmy sami, że istnieje coś więcej. Poczucie nieskończonej liczby możliwości wypełnia nasze serca. Jest dobrze - krzyczymy, życie jest piękne.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”