On the wave of freedom

On the wave of freedom

Być na fali to dla mnie oznacza być wolnym, podejmować odważne wybory i wyzwania. Bycie na fali to synonim i symbol dzikiej wolności, którą możemy poczuć robiąc w życiu rzeczy, które wywalają w nas pozytywną energię, sprawiają że czujemy, że żyjemy i każda chwila jest ważna. Nawet gdy fala nas przykryje, nie mamy siły i jest ciężko, wstajemy na deskę i próbujemy dalej. Wiemy ile kosztuje to pracy ale również ile to daje satysfakcji. Być na fali to znaczy żyć pełnią życia, cieszyć się chwilą i robić to, co sprawia nam przyjemność.

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”