Okiełznać żywioł

Okiełznać żywioł

"Być na fali" oznacza dla mnie okiełznać żywioł. Mieć sytuację pod kontrolą nawet, jeżeli nie wszystko zależy od nas, nie wszystko jest łatwe i nie wszystko przyszło od razu. Woda jest dla surferów miejscem spotkań z czymś o wiele potężniejszym od nich samych. Nie wszystko jest pod naszą kontrolą, bo ostatnie słowo należy od morza i wiatru. W tym właśnie tkwi całe piękno sportów słonowodnych - oprócz przygotowania fizycznego i umiejętności, uczymy się też bycia wojownikiem, a wiele doświadczeń dodaje pokory. Nie możemy przewidzieć wszystkiego, ale znając zasady gry, możemy i tak znaleźć się na fali i chłonąć te momenty obcowania z siłami natury wszystkimi zmysłami. Ja akurat jestem windsurferem, na zdjęciu obraz z GoPro zarejestrowany podczas dość wymagającej sesji

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”