Odpływam, będąc na fali

Odpływam, będąc na fali

Być na fali jest stwierdzeniem, któremu przepisać można wielorakie znaczenie. Osobiście jest to dla mnie taki okres, w którym czuję, że żyję, sporo dzieje się wokół mnie, wszystko układa się po mojej myśli i mogę dążyć do swoich celów. Nic nie może mnie zatrzymać, gdy jestem na fali. Guzior czeka na fale jak blok, która pozwoli mu zniknąć z radarów. Taką możliwość daje mi surfing, bycie na środku morza, oczekiwanie na fale i ten moment, w który wkładasz wszystkie siły, aby popłynąć, zdecydowanie pozwala mi „odpłynąć” i nie myśleć o niczym innym, jak tu i teraz. Na załączonym zdjęciu „odpłynęłam” i polecam ten stan każdemu! Dawid śpiewa, że nie ma fal, ale gdy Ty jesteś na fali to warunki atmosferyczne nie mają znaczenia. Dlatego też, swoją przygodę z surfingiem zaczęłam na Bałtyku, ale chętnie spróbuje swoich sił w Portugalii, gdzie na pewno nie zabraknie fal, a tym bardziej ludzi, którzy są na fali. Odpłyńmy razem, będąc na fali!

Twórca etapu:

Kuba Kuzia

Ambasador etapu - Kuba Kuzia

Zawodowy surfer, czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie. Pomimo tego, że pochodzi ze Śląska, to kontakt z deską i falami miał już w wieku siedmiu lat. Jak sam przyznaje – była to miłość od pierwszego wejrzenia, która z czasem przerodziła się w pasję i sposób na życie. Prywatnie student AWF w Katowicach i fan wszystkich sportów „deskowych”.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”