Oddech oceanu

Oddech oceanu

,,Być na fali" to sformułowanie oznacza dla mnie odnalezienie równowagi, harmonii oraz pokory wobec siły natury. Jest to dialog z oceanem, niczym taniec dwóch ciał razem, jedno opowiada swoją historię, drugie mu towarzyszy i wysłuchuje, ale za chwilę role się odwracają, słuchają się nawzajem, są tu i teraz, obecne. Nigdy wcześniej nie miałam okazji surfować, ale tak sobie wyobrażam ,,bycie na fali", wyobrażam sobie zaufanie do ciała swojego oraz ciała natury. Umiejętność koncentracji niczym w medytacji mindfulness, wyczucie siły oceanu, który mnie otacza i wsłuchanie się w jego rytmiczne silne, oddechy. Uważam, że takie doświadczenie może nauczyć każdego własnej prawdy o sobie, o swoich możliwościach oraz pokory, szacunku do ciała od nas silniejszego. Z takim nastawieniem wierzę, że można stworzyć razem piękną opowieść i namalować ruchem, tańcem piękny obraz na płótnie oceanu.

Twórca etapu:

Kinga Ratajczyk

Ambasador etapu - Kinga Ratajczyk

Z wykształcenia jest prawniczką, ale porzuciła pracę w zawodzie na rzecz poszukiwania fal i spełniania marzeń o podróżach i surfowaniu. Obecnie łączy przyjemne z pożytecznym i poświęca się organizacji wyjazdów surfingowych, dzieląc swoje życie pomiędzy portugalskim Peniche, a Sri Lanką.

Prześlij swoje zgłoszenie i weź udział w konkursie:

    Dane zgłoszeniowe:

    Twój plik konkursowy:

    Zgody i akceptacje:

    „Administratorem danych osobowych jest WebTalk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-230), Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A oraz Kia Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-819), ul. Puławska 366. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Uczestnikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie konkursu.”